Mega Red Passion FCI
Hodowla Buldoga Francuskiego

Szczeniaczki

zapraszamy do rezerwacji

O nas

 

 

o nas

 

 

 

 

 Hodowla nasza jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce , będącego członkiem Miedzynarodowej Federacji Kynologicznej-Federation Cynologique Internationale (FCI). Posiadamy przydomek hodowlany (nazwisko pieska) - MEGA RED PASSION FCI.
Nasze PSY stanowią wzorzec typu rasy. Każdy wychodzący z hodowli piesek jest wzorem standardu rasy. Jesteśmy hodowlą psów rasowych z prawdziwego zdarzenia, nasze psy są przez nas bardzo kochane i otoczone troskliwą opieką. Pieski karmione są karmami bardzo dobrej jakosci. Wypielęgnowane, zdrowe i szczęśliwe. Nie ma piękniejszego widoku, niż właśnie taki PSIAK.Wszystkie pieski urodzone w naszej hodowli otrzymują komplet dokumentów. 

 

Nasza hodowla nie jest duża, co uważamy za swój atut, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie zadbać jak najlepiej o nasze psy.. Naszym celem jest hodowla zdrowych, szczęśliwych i pięknych egzemplarzy,.Buldożkami oraz Dogami zajmujemy się od kilku lat,starając sie na bierząco śledzić wszystko co związane jest z rozwojem tych szlachetnych i wspaniałych ras.Pierwsza suczką w naszej hodowli jest bordożka Bony z Doliny Wrześnicy.Bonka bo tak pieszczotliwie na nią mowimy to nasza duma,ogrona suczka o jeszcze większym sercu.Posiada na swoim koncie wspaniale sukcesy wystawowe.Kolejną suczką zawsze doskonalą odoskonalej budowie i eksterierze jest buldożek francuski Beki pieszczotliwie zawna "beczulką"o maści pręgowanej.I w wreszcie nasz rodzynek Igor Golyski Raj- umaszczenie marengo piękny mlody samczyk właśnie rozpoczynający karierę wystawowa

...Jednym słowem psy to nasza mega ogromna pasja.Mamy nadzieję,ze maluszki z naszej hodowli zarówno pod względem psychiki jak rownież eksterieru uszczęśliwią swoich przyszlych właścicieli,czego ogromne sobie życzymy.

 

 

 

ZNAJDZIESZ NAS

Nabyłeś od nas malucha? co warto wiedzieć:

18 LAT DOŚWIADCZENIA

LOGO ST3

Jesteśmy członkiem Związku Kynologicznego w Polsce

logo zkwp

PRZYDATNE LINKI